Firmaların Şikayet Değerlendirmeleri

Yurtdışında Akademik Yıl İngilizce Program Seçenekleri

İngilizce seviyeniz orta düzeyin altında mı , yabancı dil öğreniminiz için altı – 9 ay devam edecek uzun bir programa mı gitmeyi istiyorsunuz, yurtdışında lisans ya da yüksek lisans öğrenimi mi görme arzusunda mısınız ya da yurdumuzda yabancı dilde öğrenim vermekte olan bir okulda öğrenim mi görmeyi planlıyorsunuz öyleyse ülke dışında uzun dönem “Akademik Yıl Programı” tam da size göre.
Genel dil eğitimi programlarından farklı olarak yılın belirli dönemlerinde açılan bu programlarda, çok daha yoğun bir yabancı dil eğitimini % 20-otuz civarında daha az para vererek almanız mümkün. Akademik eğitim programlarının başlangıç zamanları genel eğitim programlarının aksine sınırlı sayıdadır. Genelde Nisan, Temmuz, Eylül, Ocak ayları Akademik Sene Programları için başlangıç aylarıdır.

Akademik Yıl Programının Avantajları
Çok iyi yabancı dil öğrenme olanağına sahip olursunuz.
Genel İngilizce’nin yanı sıra Akademik İngilizce, İş İngilizcesi ya da staj programlarına katılma şansınız olur.
Eğitim kurumlarının zenginkültürel, sosyal ve spor aktivitelerinden yararlanabilirsiniz.
Bazı okullarda 3 ayrı ülke, kent ya da okulda eğitim görme imkanına sahip olursunuz. Örneğin; aldığınız eğitime Los Angeles’de başlar Boston’a oradan da New York’a gelerek 9 ayınızı tamamlayabilirsiniz.
Ülke dışında üniversite okumayı istiyorsanız, akademik yıl dil programına dahil olduğunuz okulun sunduğu üniversiteye yerleştirme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için: en iyi yurtdışı eğitim şirketi

Post a Comment

Your email is kept private. Required fields are marked *