Firmaların Şikayet Değerlendirmeleri

Yurtdışında Akademik Sömestr İngilizce Program Seçenekleri

Akademik sene Programları, yoğun veya yarı yoğun olarak yirmi dört, otuz iki ya da 36 hafta süren dönemlerde hazırlanmış yurtdışı yabancı dil eğitim programlarıdır. Kişilerin dil bilgisi, konuşma, yazma, okuma ve dinleme kabiliyetlerini çoğaltmaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Program içerisinde; TOEFL, Cambridge, IELTS tarzı testlere hazırlık dersleri de verilmekle beraber, kişilerin talebine göre İş İngilizcesi, Ticari İngilizce,Uluslar Arası Pazarlama, Medya,Turizm, Bilgisayar Uygulamaları, Akademik Amaçlı İngilizce tarzı diğer farklı konularla ilgili de öğrenim verilmektedir. Bazı okullar “Akademik Yıl Programı” diploması haricinde ilave olarak seçilen derslerle ilgili ilave diploma vermektedir.
programlarından değişik olarak yılın belirli dönemlerinde açılan bu eğitim programlarında, daha yoğun bir yabancı dil eğitimini yüzde 20-30 civarında daha düşük fiyat vererek alabilirsiniz. Akademik programların başlangıç zamanları genel programların tersine kısıtlı sayıdadır. Yurtdışında Akademik Sene Programlarına okullardan bazılarında her ay başlamak mümkünken genellikle yılda 4 kere müracaatta bulunulabilir.

Akademik Yıl Eğitim Programlarının Artıları
Çok iyi yabancı dil öğrenme şansına sahip olursunuz.
Program bitiminde okulun vermiş olacağı sertifikanın yanı sıra aldığınız kaliteli ve yoğun eğitim sayesinde IELTS ya da TOEFL testlerinden çok puan alabilecek seviyeye gelirsiniz.
Eğitim kurumlarının zengin sosyal, kültürel ve spor aktivitelerinden yararlanabilirsiniz.
Bazı okullarda 3 ayrı ülke, kent ya da okulda okuma olanağına sahip olursunuz. Dilerseniz, o okulun değişik şehirlerdeki okullarında eğitim alabilirsiniz.
Yurtdışında uzun dönem İngilizce dil eğitimi almak için en hesaplı tercihtir.
Memleketimizde İngilizce eğitim veren özel bir üniversitede eğitim alabilmek için ünicersite hazırlık senesi için vermeniz gereken ücrete yurtdışında konaklama ve eğitim dahil eğitim alabilir ve en önemlisi, Memleketimizde gelebileceğiniz yabancı dil düzeyinin daha çok üzerinde bir İngilizce seviyesine ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: en iyi yurtdışı eğitim kurumları

Post a Comment

Your email is kept private. Required fields are marked *