Firmaların Şikayet Değerlendirmeleri

Yurtdışında Akademik Sömestr İngilizce Program Seçenekleri

İngilizce dil seviyeniz orta düzeyin altında mı , yabancı dil öğreniminiz için 6 – dokuz ay devam edecek ayrıntılı bir programa mı gitmeyi istiyorsunuz, yurtdışında lisans veya yüksek lisans eğitimi mi alma arzusunda mısınız ya da yurdumuzda yabancı lisanda öğrenim vermekte olan bir üniversitede öğrenim mi görmeyi istiyorsunuz öyleyse yurtdışında uzun dönem “Akademik sene Programı” size göre uygun.
Genel dil eğitimi eğitim programlarından değişik olarak senenin belirli periyotlarında açılan bu programlarda, çok daha yoğun bir yabancı dil eğitimini yüzde 20-30 dolayında daha düşük ücret vererek almanız mümkün. Akademik eğitim programlarının başlama zamanları genel eğitim programlarının tersine kısıtlı sayıdadır. Yurtdışında Akademik Sene Programlarına bazı okullarda her ay başlamak mümkünken genelde yılda 4 kere başvuruda bulunulabilir.

Akademik Yıl Programının Artıları
Kusursuz yabancı dil öğrenme olanağına sahip olursunuz.
Genel İngilizce’nin dışında Akademik İngilizce, İş İngilizcesi veya staj programlarına katılma imkanınız olur.
Okulların zenginkültürel, sosyal ve sportif etkinliklerinden yararlanabilirsiniz.
Okullardan bazılarında üç değişik ülke, şehir veya eğitim kurumunda eğitim görme olanağına sahip olursunuz. Örneğin; eğitiminize Los Angeles’de başlar Boston’a oradan da New York’a gelerek dokuz ayınızı bitirebilirsiniz.
Yurtdışında üniversite eğitimi almayı istiyorsanız, akademik sene dil eğitimi programına katıldığınız okulun sunduğu üniversiteye kabul hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Daha fazlası için: en iyi yurtdışı eğitim kurumları

Post a Comment

Your email is kept private. Required fields are marked *