Firmaların Şikayet Değerlendirmeleri

Yurtdışında Akademik Sömestr Dil Eğitimi Program Seçenekleri

Programın içeriği ‘Genel İngilizce’ programları ile benzeşir. Öğrencilerin konuşma, yazma, okuma, dinleme ve dil bilgisi kabiliyetlerini çoğaltmaya yönelik dersler yapılmaktadır. Program dahilinde; Cambridge, IELTS, TOEFL tarzı testlere hazırlık dersleri de olmakla birlikte, kişilerin isteğine göre İş İngilizcesi, Ticari İngilizce,Uluslar Arası Pazarlama, Medya,Turizm, Bilgisayar Uygulamaları, Akademik Amaçlı İngilizce tarzı diğer bazı konularda da eğitim sunulmaktadır. Okullardan bazıları “Akademik Yıl Programı” diploması haricinde ek olarak seçilen eğitimlerle alakalı ek diploma vermektedir.
programlarından farklı olarak senenin belirli dönemlerinde açılan bu eğitim programlarında, daha yoğun bir dil eğitimini % 20-30 dolayında daha düşük ücret ödeyerek alabilirsiniz. Akademik eğitim programlarının başlangıç tarihleri genel eğitim programlarının aksine sınırlı sayıdadır. Genelde Temmuz, Eylül, Ocak, Nisan tarihleri Akademik Sene Programları için başlangıç aylarıdır.

Akademik Yıl Eğitim Programlarının Artıları
Mükemmel dil öğrenme olanağına sahip olursunuz.
Genel İngilizce’nin dışında İş İngilizcesi, Akademik İngilizce ya da staj programlarına dahil olma şansınız olur.
Okulların zenginkültürel, sosyal ve spor aktivitelerinden yararlanabilirsiniz.
Bazı okullarda üç değişik ülke, şehir ya da okulda eğitim alma imkanına sahip olursunuz. Örneğin; aldığınız eğitime Los Angeles’de başlayıp Boston’a ardından da New York’a gelerek dokuz aylık sürenizi bitirebilirsiniz.
Ülke dışında uzun dönem İngilizce dil eğitimi için en ekonomik seçenektir.
Yurdumuzda İngilizce eğitim veren özel bir okulda eğitim alacaksanız da çok daha ekonomik bir seçenektir.

Daha fazla bilgi için: en iyi yurtdışı eğitim danışmanlık şirketleri

Post a Comment

Your email is kept private. Required fields are marked *