Firmaların Şikayet Değerlendirmeleri

Yurtdışı Akademik Yıl Yabancı Dil Program Seçenekleri

Bu programın içeriği ‘Genel İngilizce’ programları ile benzerlik gösterir. Kişilerin dil bilgisi, konuşma, yazma, okuma ve dinleme kabiliyetlerini çoğaltmaya amaçlayan dersler yapılır. Program kapsamında; IELTS, TOEFL, Cambridge tarzı testlere hazırlık eğitimi de olmakla beraber, eğitim alan kişilerin arzusuna göre Bilgisayar Uygulamaları, Akademik Amaçlı İngilizce, İş İngilizcesi, Ticari İngilizce, Uluslararası Pazarlama, Medya, Turizm tarzı bazı farklı konularda da eğitim sunulmaktadır. Okullardan bazıları “Akademik Yıl Programı” diplomasına ek olarak tercih edilen derslerle alakalı ek diploma vermektedir.
Genel İngilice eğitimlerinden değişik olarak yılın belirli dönemlerinde açılmakta olan bu programlarda, çok daha yoğun bir dil eğitimini yüzde yirmi-otuz dolayında daha düşük fiyat ödeyerek almanız mümkün. Akademik eğitim programlarının başlangıç zamanları genel eğitim programlarının aksine sınırlı sayıdadır. Genelde Ocak, Nisan, Temmuz, Eylül tarihleri Akademik Sene Programları için başlangıç aylarıdır.

Akademik Dönem Programının Faydaları
Haftada yirmi beş-otuz saat olan bir eğitim programında altı – dokuz aylı bir zaman zarfında iyi bir İngilizce seviyesine ulaşabilirsiniz.
Katıldığınız program bitiminde eğitim kurumunun vereceği sertifikanın dışında gördüğünüz kaliteli ve yoğun eğitim sebebiyle IELTS ya da TOEFL sınavlarından yüksek skor alabilecek düzeye ulaşırsınız.
Eğitim kurumlarının zengin sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerinden yararlanabilirsiniz.
Okullardan bazılarında 3 değişik ülke, kent ya da eğitim kurumunda eğitim görme olanağına sahip olursunuz. Dilerseniz, o eğitim kurumunun değişik kentlerindeki okullarında eğitim görebilirsiniz.
Yurtdışında üniversite okumayı düşünüyorsanız, akademik yıl dil programına katıldığınız okulun sağladığı üniversiteye yerleştirme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Ayrıntılar için: en iyi yurtdışı eğitim danışmanlığı

Post a Comment

Your email is kept private. Required fields are marked *