Firmaların Şikayet Değerlendirmeleri

Yurtdışı Akademik Sömestr Yabancı Dil Programları

Programın niteliği ‘Genel İngilizce’ programlarına benzerdir. Öğrencilerin okuma, dinleme, dil bilgisi, konuşma ve yazma yeteneklerini ilerletmeye yönelik dersler yapılmaktadır. Program içinde; Cambridge, IELTS, TOEFL gibi sınavlara hazırlık kursları da verilmekle birlikte, öğrencilerin isteğine göre Uluslararası Pazarlama, Medya, Turizm, Bilgisayar Uygulamaları, Akademik Amaçlı İngilizce, İş İngilizcesi, Ticari İngilizce gibi bazı farklı Konularda da öğrenim sunulmaktadır. Bazı okullar “Akademik Yıl Programı” diplomasına ek olarak tercih edilen derslerle alakalı ek diploma da vermektedir.
Standart genel İngilizce eğitimlerinden değişik olarak senenin belirli dönemlerinde açılmakta olan bu programlarda, çok daha yoğun bir dil eğitimini % 20-otuz dolayında daha düşük ücret vererek almanız mümkün. Akademik eğitim programlarının başlangıç tarihleri genel eğitim programlarının tersine sınırlı sayıdadır. Ülke dışında Akademik Sene Programlarına bazı okullarda her ay başlanabilirken genel olarak senede 4 kere başvuru yapılabilir.

Akademik Sene Eğitim Programlarının Artıları
Mükemmel dil öğrenme fırsatınız olur.
Eğitim programı sonunda eğitim kurumunun vermiş olacağı sertifikanın yanı sıra gördüğünüz kaliteli ve yoğun eğitim sebebiyle TOEFL ya da IELTS testlerinden çok skor alabilecek düzeye ulaşırsınız.
Eğitim kurumlarının zengin sosyal, kültürel ve sportif aktivitelerinden faydalanırsınız.
Okullardan bazılarında 3 ayrı ülke, şehir veya eğitim kurumunda okuma olanağına sahip olursunuz. İsterseniz, aynı eğitim kurumunun değişik şehirlerdeki okullarında eğitim görebilirsiniz.
Ülke dışında üniversite okumayı düşünüyorsanız, akademik yıl dil eğitimi programına katıldığınız okulun sunduğu üniversiteye kabul hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için: en iyi yurtdışı eğitim danışmanlık şirketleri

Post a Comment

Your email is kept private. Required fields are marked *