Firmaların Şikayet Değerlendirmeleri

Yurtdışı Akademik Dönem Yabancı Dil Programları

İngilizce dil seviyeniz orta düzeyin altında mı , dil eğitiminiz için altı – dokuz ay sürecek ayrıntılı bir eğitim programına mı gitmeyi planlıyorsunuz, yurtdışında lisans ya da yüksek lisans eğitimi mi görme arzusunda mısınız ya da yurdumuzda yabancı lisanda öğrenim veren bir okulda öğrenim mi görmeyi istiyorsunuz o halde yurtdışında uzun dönem “Akademik Yıl Programı” sizin için uygun.
Standart genel İngilizce eğitimlerinden farklı olarak senenin belirli periyotlarında açılan bu programlarda, çok daha yoğun bir dil eğitimini % 20-otuz dolayında daha düşük ücret vererek almanız mümkün. Akademik programların başlangıç tarihleri genel programların tersine sınırlı sayıdadır. Ülke dışında Akademik Yıl Programlarına bazı okullarda her ay başlanabilirken genelde yılda 4 defa müracaat edilebilir.

Akademik Dönem Programının Artıları
Çok iyi dil öğrenme fırsatınız olur.
Standart İngilizce’nin dışında Akademik İngilizce, İş İngilizcesi ya da staj programlarına katılma imkanınız olur.
Okulların zengin sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerinden yararlanabilirsiniz.
Bazı okullarda üç değişik ülke, kent ya da okulda okuma imkanına sahip olursunuz. İsterseniz, aynı eğitim kurumunun değişik kentlerindeki okullarında eğitim alabilirsiniz.
Ülke dışında üniversite okumayı istiyorsanız, akademik yıl dil eğitimi programına dahil olduğunuz okulun sağladığı üniversiteye yerleştirme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için: en iyi yurtdışı eğitim danışmanlık şirketleri

Post a Comment

Your email is kept private. Required fields are marked *